Reklama AdWords


Zaprowadzimy Cię na sam szczyt wyników wyszukiwania

Skuteczne kampanie reklamowe Google AdWords

Prowadzimy kampanie reklamowe Google AdWords, dzięki którym skutecznie docieramy do Twoich klientów.

Dbamy o Twoją widoczność w odpowiednim miejscu i czasie
Dzięki kampanii dotrzemy do Twoich potencjalnych Klientów, dokładnie w momencie, w którym poszukują produktów lub usług, takich jak Twoje.

Tworzymy efektywne i precyzyjne strategie reklamowe
Reklamy Google AdWords tworzymy na podstawie dokładnej analizy branży oraz działalności klienta. Aby kampania była skuteczna, analizujemy słowa kluczowe pod względem konwersji.

Zwiększymy Twoją sprzedaż
Planujemy i przeprowadzamy skuteczne kampanie AdWords, dzięki którym generujemy nowy wartościowy ruch na Twojej stronie, który przekłada się na wzrost sprzedaży.

 

Szybko
i skutecznie

 

Nie musisz czekać długo na efekty. Reklama AdWords działa praktycznie od razu po uruchomieniu i generuje duży ruch na stronie. Wszystkie tworzone przez nas kampanie dostosowujemy również do urządzeń mobilnych.

 

Masz
pełną kontrolę

 

To Ty decydujesz, ile pieniędzy chcesz przeznaczyć na kampanię. Razem ustalamy harmonogram wyświetlania reklam i budżety dzienne. Otrzymujesz również precyzyjne informacje na temat przebiegu Twojej kampanii.

 

Otrzymujesz kompleksowe rozwiązania

 

W ramach kampanii AdWords oferujemy:

  • linki sponsorowane
  • reklamy produktowe
  • reklamy graficzne
  • remarketing

  

Obsługę kampanii powierzasz specjalistom

 

Nieustannie kontrolujemy i dbamy o Twoją reklamę.  Na bieżąco analizujemy statystyki, słowa kluczowe oraz działania Twojej konkurencji. Wiemy co zrobić, aby zapewnić kampanii jak najlepszą skuteczność.