Pozycjonowanie


Podejmujemy działania z zakresu pozycjonowania stron www, dzięki którym strony naszych klientów zostaną wypromowane na wysokich pozycjach w wyszukiwarkach internetowych. Dzięki temu nasi klienci zyskają przede wszystkim widoczność w internecie, a co za tym idzie zostaną zauważeni przez swoich potencjalnych klientów.
Wzrośnie odwiedzalność ich strony internetowej generująca zyski dla Firmy, marka Firmy stanie się bardziej rozpoznawalna w sieci, przez co również produkty jak i usługi. Wzrośnie przede wszystkim przewaga nad konkurencją. Dzięki temu, iż zajmiemy czołowe miejsca w Sieci spadnie rozpoznawalność konkurencji.
Ze swojej strony zapewniamy:

  • właściwy dobór fraz kluczowych
  • stałą optymalizację serwisu
  • raporty z wykonanych prac
  • monitoring pozycji fraz w wyszukiwarce online

Kontakt z Klientem

Na początku zawsze staramy się poznać oczekiwania Klientów, dowiedzieć się jakie cele chcą osiągnąć dzięki pozycjonowaniu swojej strony. Na życzenie Klienta dokonywany jest audyt jego strony, a także audyt dotychczasowego pozycjonowania, jeżeli był zlecany innej firmie, a rezultaty są niezadowalające.
Umów się z nami na spotkanie w sprawie pozycjonowania w Bydgoszczy

Wybór fraz

Następnie wspólnie pod obraną strategię wybieramy frazy i wyceniamy je dla naszych klientów. Nie posiadamy cennika pozycjonowania na swojej stronie, gdyż zawsze ceny usługi pozycjonowania oparte są o indywidualne wyceny każdego z projektów. Każdy z projektów jest inny, strony na różnym etapie zaawansowania, z różną historią itp. Dlatego, staramy się zawsze wyceniać każdy projekt przed rozpoczęciem zlecenia.