Sklepy internetowe


Sprzedaż bez ograniczeń

Sklepy internetowe tworzone przez specjalistów e-commerce

Zapytaj nas o szczegóły

Responsywne sklepy internetowe, które docenią Twoi klienci

Oryginalna kreacja, prostota, funkcjonalność oraz nowoczesne rozwiązania programistyczne to kilka podstawowych cech tworzonych przez nas sklepów internetowych.

Zaplanujemy od podstaw Twój sklep internetowy
Nasz projekt i pomysł na realizację sklepu internetowego opieramy przede wszystkim na wnikliwej analizie Twojej działalności. Wspólnie z klientem określamy cele biznesowe, grupę docelową oraz plan realizacji wszystkich poszczególnych etapów.

Stworzymy sklep efektywny i efektowny
W naszych projektach łączymy oryginalność z użytecznością. Stawiamy na nowoczesny wygląd oraz funkcjonalność serwisu. Projektujemy sklep w taki sposób, by zachęcał do zakupu i jak najbardziej ten zakup ułatwiał.

Damy Ci funkcjonalne i proste w obsłudze narzędzia
Otrzymasz od nas system sklepowy wraz z pełnym systemem zarządzania zamówieniami oraz asortymentem. Nowoczesne funkcje pozwolą na szybką integrację sklepu z portalami społecznościowymi np. Facebookiem, integrację z Allegro jak i pełną integrację płatności online.

 

Pełna kontrola
nad biznesem

 

System zarządzania treścią CMS pozwoli Ci szybko i wygodnie zarządzać sklepem internetowym, a dzięki implementacji statystyk Google Analytics będziesz mógł na bieżąco kontrolować wyniki sprzedażowe.

 

Wsparcie na każdym kroku

 

Zapewniamy pełny suport przez rok od momentu wykonania strony. Szybko reagujemy na wszelkie potrzeby naszych klientów (modyfikacje, podmiana grafik itp.).

 

Intuicyjne rozwiązania wspierające sprzedaż

 

Stawiamy na wygodę kupujących – tworzymy intuicyjną architekturę strony, przyjazną szatę graficzną oraz intuicyjne menu. Wszystko po to, aby zakupy ograniczały się do kilku kliknięć.

 

Pełna obsługa techniczna i dużo więcej

 

  • utrzymanie witryny na serwerach
  • konfiguracja serwera i kont e-mail
  • integracja płatności online
  • optymalizacja pod wyszukiwarki